10 efektet anësore të Viagras

Autori:Avdyl Pajaziti

Viagra apo sildenafil, përdoret për trajtimin e problemeve seksuale. Përdorimi i saj mund të jetë i rrezikshëm, pasi që përmbanë shumë efekte anësore.

Këtu janë 10 prej tyre:

  • Humbje të përnjëhershme të vetëdijes.
  • Këmbimi i veshëve, apo humbje të përkohshme të dëgjimit.
  • Dhimbje gjoksi e cila kalon në shpatull.
  • Rrahje jo të rregullta të zemrës.
  • Nxehtësi apo skuqje e fytyrës, qafës apo gjoksit.
  • Ereksion i cili mund të zgjatë deir në 4 orë.
  • Ndalje të frymës.
  • Probleme me memorje.
  • Dhimbje shpine.
  • Dhimbje koke.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-efektet-anesore-te-viagras/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala