10 aplikacionet më të mira për iOS dhe Android

Autori:Avdyl Pajaziti

  • Google Photos – është aplikacion falas. Me anë të këtij aplikacioni Google ka mundësuar që përmes këtij aplikacioni të ruhen fotografitë dhe video-t. Ky aplikacion për telefon dhe në kompjuter ka një teknologji e cila kujton se qka ka në foton tënde, dhe të ndihmon në kërkimin dhe renditje ne tyre në mënyrë shumë të shpejtë./ iOS,Android,Web/
  • Sunrise – ky është aplikacioni kalendarik më i miri, por tastiera e re që quhet ‘Meet’ , të mundson që të shoësh në mënyrë shumë të shpejtë angazhimet tua që i ke. Në të njejtën kohë mund të shkruash dhe të shikosh angazhimet. /Falas,iOS,Android/
  • Duhet Display – është aplikacion për iPad e cila të mundëson të lidhësh me kompjuterin MAC dhe ta bësh iPad-in si pjesë vazhduese të ekranit. /15.99$,iOS,Mac,PC/
  • Branch – kjo është një lojë argëtuese e cila mund të luhet me një dorë. Branch është lojë në të cilën objektivat e saj janë, qëndrimi sa më i madh në degë, pa u rrëzuar. /Falas,iOS/
  • Redacted – është aplikacioni më i mirë kur dëshiron të postosh ndonjë fotografi të letërnjoftimit,kartës së kreditit etj. Kjo ndihmon të fshehësh informacionet e ndjeshme. /6.99$, Mac/
  • MovieQu – të themi shkurt, është Shazam mirëpo për reklama të filmave. /së shpejti/
  • Timepage – është aplikacion kalendari, është i hatashëm dhe i thjeshtë për tu përdorur. Ky aplikacion të aranzhon listën e takimeve, dhe gjithashtu ka parashikimin e motit. /4.99&, iOS/
  • Periscope – është aplikacion e cila të mundëson të shohësh gjëra interesante live. /Falas, iOS,Android/
  • ThinkKit – është aplikacion e cila të korrektin shkrimin. /Falas,iOS/
  • Men’s Wearhouse – është aplikacion e cila të tregon se ku gjenden rrobaqepësit. /falas,Web, së shpejti dhe aplikacion/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-aplikacionet-me-te-mira-per-ios-dhe-android/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala