10 aktorët që shpenzojnë më së shumti

Autori:Zekirja Shabani

  • Kim Basinger, kur ishte në majat se saj, bleu një qytet të tërin dhe e shëndrroi atë në kompleks turistik.
  • Në vitin 2003, këngëtari Bono, ka paguar 1000 paund për një biletë aeroplani.
  • Beyonce, në një performancë të saj ka shpenzuar 100,000 dollarë vetëm në pantallona.
  • Mike Tyson, kishte shpenzuar 2milion dollarë në vaskë, të cilën ia bëri dhuratë ish gruas së tij.
  • Rihanna për një javë shpenzon 56,000 dollarë vetëm për dukje.
  • Akon, ka blerë një minierë diamanti.
  • Kanye Ëest, në vitin 2010 pati thënë se dhëmbët e poshtëm i ka hequr dhe i ka zëvendësuar me dhëmbë të diamantit.
  • Daniel Radcliffe, shpenzoi 17,000 dollarë në dyshek.
  • Soulja Boy, ka blerë një aeroplan privat 55 milion dollarësh.
  • Justin Bieber shpenzon 750 dollarë për prerje flokësh.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/10-aktoret-qe-shpenzojne-me-se-shumti/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala