​Opozitarët mblidhen sot tek Vetëvendosja

Autori:Avdyl Pajaziti

Liderët e partive opozitare në Kosovë, Fatmir Limaj i Nismës dhe Ramush Haradinaj i AAK-së do të jenë sot mysafirët e Visar Ymerit të Lëvizjes Vetëvendosje.

Kështu ka bërë me dije lëvizja Vetëvendosje përmes një njoftimi për media, por pa dhënë ndonjë detaj shtesë rreth këtij takimi.

“Nesër, më 13 prill, në orën 14:00, në zyrën qendrore të Lëvizjes Vetëvendosje, mbahet takimi i liderëve të subjekteve opozitare”, thuhet në njoftim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/%e2%80%8bopozitaret-mblidhen-sot-tek-vetevendosja/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala