​Foto nga arrestimi i Albin Kurtit dhe Glauk Konjufcës

Autori:Avdyl Pajaziti

Këto janë disa fotografi ekzklusivbe nga momenti i arresimit të Albin Kurtit dhe Glauk Konjurcës.

Fotografitë janë publikuar në portalin “Pa Rrotlla” të gazetarit Milaim Zeka.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/%e2%80%8bfoto-nga-arrestimi-i-albin-kurtit-dhe-glauk-konjufces/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala