​Donika Kadaj: Ministri Shala po rren dhe është rrugaç

Autori:Avdyl Pajaziti

Shefja e Grupit Parlamentar të AAK’së, Donika Kadaj e ka quajtur rrenacak dhe rrugaç Ministrin e Kulturës, Kujtim Shalën.

Këtë akuzë Kadaj e ka bërë pasi Kujtim Shala ka pyetur se si është e mundur që një zyrtar i AAK’së akuzon të tjerët për krim të organizuar.

“Ministër po rren dhe po sillesh si rrugaç”, ka thënë Kadaj.

Në anën tjetër, Kujtim Shala, ka thënë se Donika Kadaj u ka borxhe qytetarëve të Istogut nga koha e fushatës elektorale.

Ai ka thënë se sa i përket çkapjes së Shtetit më së miri kjo shihet në Pejë

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/%e2%80%8bdonika-kadaj-ministri-shala-po-rren-dhe-eshte-rrugac/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala