​Banorët rregullojnë rrugët e papërfunduara nga Komuna e Prishtinës (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

Një rrugë që Komuna e Prishtinës kishte nisur ta ndërtonte para disa kohe, tashmë e kanë marrë në dorë banorët e fshatit Shkabaj

Për shkak se kompania kontraktuese e Komunës së Prishtinës ka lënë në gjysmë punimet e rrugës në fshatin Shkabaj, të Komunës së Prishtinës, është dashur që qytetarët ta marrin përsipër përfundimin e saj.

Këta banorë disa herë janë ankuar në Komunë për lënien në gjysmë, të ndërtimit të rrugës.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: https://gazetafjala.com/%e2%80%8bbanoret-rregullojne-rruget-e-paperfunduara-nga-komuna-e-prishtines-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala