ZYRTARE: Kjo është lista e futbollistëve për ndeshjet me Danimarkën dhe Bullgarinë

Autori:Gazeta Fjala

46501965_1157767604371335_1980995829250392064_n-852x460

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën e futbollistëve për ndeshjet ndaj Danimarkës dhe Bullgarisë, shkruan Gazeta inFokus.

Për herë të parë pjesë e Kombëtares A do të jetë Florent Hasani, anëtar i deritashëm i Kombëtares U21 dhe pjesë e skuadrës hungareze, Diosgyori, derisa në emëroren e Challandes janë rikthyer Bersant Celina dhe Bernard Berisha.

Më poshtë keni listën zyrtare të publikuar nga Challandesi./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/zyrtare-kjo-eshte-lista-e-futbollisteve-per-ndeshjet-me-danimarken-dhe-bullgarine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala