Zyra e Besnik Osmanit porositë pesë telefona të mençur

Autori:Gazeta Fjala

20160330114149764646

Zyra Kombëtare e Auditimit, që drejtohet nga Besnik Osmani, shumë shpejt do të pajiset me telefona të rinj. Blerjen e tyre tashmë e ka bërë publike vet kjo zyre.

Sipas njoftimit për kontratë të publikuar në KRPP, institucioni që drejtohet nga Osamani ka paraparë t’i shpenzoj 2 mijë euro për blejë të telefonave.

Më këto para Zyrën Kombëtare e Auditimit, do ti blej pesë telefona të mençur.

Tenderi  “Furnizim me Aparata telefonik për Zyrën Kombëtare të Auditimit”, siç është bërë me dije duhet të përfundoj brenda afatit 20 ditorë/. Gazeta Fjala/.

1z 2z

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/zyra-e-besnik-osmanit-porosite-pese-telefona-te-mencur/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala