Zidane nënshkruan kontratë të re me Realin

Autori:Gazeta Fjala

AFP_P86NY

Zinedine Zidane ka nënshkruar kontratë të re tri vjeçare me Real Madrid, sipas AS.

Francezi, që drejtoi klubin drejt trofeut në Ligën e Kampionëve dhe La Liga me kontratën e re do t’i dyfishojë fitimet.

Zidane pritet të marrë diku rreth tetë milionë euro në vit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/zidane-nenshkruan-kontrate-te-re-me-realin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala