Zhvishet Rihanna, hipnotizon me të brendshme seksi

Autori:Gazeta Fjala

rrr-600x360

Muzikën e ka lënë pak anash, teksa po merret me disa veprimtari të tjera.

Aktrimi, biznesi e moda janë fushat ku Rihanna po aktivizohet më shumë këto ditë.

Së fundmi, këngëtarja 31-vjeçare nga Barbadosi ka realizuar një mori fotografish hipnotizuese.

Ajo është zhveshur e ka pozuar me veshje të brendshme, për të reklamuar parfumin e saj “Nude”.

r1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/zhvishet-rihanna-hipnotizon-me-te-brendshme-seksi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala