Zhvishet bukuroshja amerikane, reklamon trupin superseksi

Autori:Gazeta Fjala

kdt-600x360

Ndonëse nuk gëzon një popullaritet shumë të madh në rrjetet sociale, në internet, ajo është pa dyshim një prej femrave më seksi në botë aktualisht.

Kara Del Toro, e cila ndiqet nga mbi 1 milion persona në Instagram, publikon rregullisht fotografi marramendëse në llogarinë e saj.

Herë shfaqet me fustane seksi, herë me bikini të vegjël, ndërsa nuk mungojnë as fotografitë ku ajo shihet krejtësisht e zhveshur.

Bukuroshja 26-vjeçare, e lindur në Teksas të Amerikës, tërheq vëmendje sidomos me gjoksin e saj të bollshëm dhe me fytyrën e saj joshëse.

Më poshtë mund t’i shihni disa prej fotografive më të reja dhe më seksi që ajo i ka publikuar.

Screenshot_1111

Screenshot_2222

Screenshot_333

Screenshot_44444

Screenshot_55555

Screenshot_666

Screenshot_777

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/zhvishet-bukuroshja-amerikane-reklamon-trupin-superseksi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala