Zhvillohet java e shtatë në Superligë, ky është derbi kryesor

Autori:Gazeta Fjala

21_7226

Këtë fundjavë, aktivitetin e vazhdon edhe Superliga e basketbollit të Kosovës.

4 ndeshje gjithsej do të zhvillohen me Rahovecin që pushon.

Derbi i xhiros së shtatë do të jetë ai ndërmjet Sigal Prishtinës dhe Trepçës.

Në takimet tjera takohen:

Ponte Prizreni – Ylli

Peja – Bashkimi

Feronikeli – Lipjani

Sigal Prishtina – Trepça

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/zhvillohet-java-e-shtate-ne-superlige-ky-eshte-derbi-kryesor/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala