Zhveshja në stadium u kushtoi modeleve 80 mijë dollarë

Autori:Gazeta Fjala

EIClvgcW4AYagTx-852x460 (1)

Tre vajza modele dolën nëpër mediat e gjithë botës pak ditë më parë pasi hoqën bluzët dhe dolën zhveshur nga mesi e sipër gjatë një ndeshjeje bejsbolli.

Ato morën menjëherë përjashtim të përjetshëm nga stadiumi, gjë që nuk i trembi vajzat por thanë se do të vazhdonin me atë që bëjnë edhe në vende të tjera.

“Burrat janë zhveshur gjithnjë nga mesi e sipër nëpër stadiume e nuk u ka thënë njeri gjë”, kanë argumentuar vajzat, si dhe shtuan se e bënë gjithashtu për të rritur ndërgjegjësimin rreth kancerit të gjirit.

Dhe për të treguar seriozitetin e këtij numri, një nga vajzat tha për mediat se e kishin planifikuar të gjithën që një vit më parë, duke blerë bileta stadiumi në vende që mund t’i kapnin kamerat patjetër, që në total u kishin kushtuar 80 mijë dollarë.

6d2510e2df0943a28fe110a44b6ec6ff_lg_result

98ae6fa523ae4894882bb2d5251b6682_lg_result

978b69205fd747dd9f022df6bb1da72e_lg_result

3455db9413994d06b7d693ace56f6d2b_lg_result

815871802a2149af8a8ab9230d5edc78_lg_result

a18e313da54a4ae89649468f935303a5_lg_result

a18e313da54a4ae89649468f935303a5_lg_result

3f5a1ca97b0645cba271236000a0479c_lg_result

e877741131654af9a6feb2d7ae3e255f_lg_result

ebdb6d2e356d404a8351575f2abc8e27_lg_result

f324fda4b7b6423d8c362aca8be935fb_lg_result

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/zhveshja-ne-stadium-u-kushtoi-modeleve-80-mije-dollare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala