Zhduket një e mitur në Gjilan

Autori:Gazeta Fjala

gjilan

Një grua nga Gjilani e ka informuar Policinë e Kosovës se vajza e saj e moshës së mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Sipas raportit 24 orësh të policisë njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

“Ankuesja femër K-Ashkalike ka informuar se e bija e saj viktima femër K-Ashkalike e moshës së mitur është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raport.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/zhduket-nje-e-mitur-ne-gjilan-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala