Zeneli shënon supergol (Video)

Autori:Gazeta Fjala

zeneli_1505041798-8940235

Arbër Zeneli ka shënuar një nga golat më të bukur në karrierë në ndeshjen që po zhvillohet ndaj PSV

Ylli i Kosovës, Arbër Zeneli ka shënuar gol të jashtëzakonshëm për Herenveenin në ndeshjen ndaj PSV në kampionatin holandez.

Zeneli ka shënuar nga rreth 30 metra, një nga golat më të mirë të vitit në Holandë. /Express/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/zeneli-shenon-supergol-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala