Yllin që e do Roma, po e transferon Juventus

Autori:Zekirja Shabani

wqewqe

Roma ka disa shënjestra për afatin e janarit.

Edhe pse bëri më shumë se 10-të transferime, Roma dëshiron të shtojë edhe disa lojtarë në skuadër.

Skuadra italiane dëshiron që ta transferoj mesfushorin e Empolit, Hamed Junior Traore.

18-vjeçari është duke treguar një potencial të madh, andaj romakët duan ta transferojnë atë qysh në afatin e janarit.

Por, Roma nuk është e vetme në garë për Traoren, pasi edhe Juventus i do shërbimet e tij.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/yllin-qe-e-do-roma-po-e-transferon-juventus/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala