Xhesika Berberi atraktive rrugëve të New York-ut

Autori:Gazeta Fjala

ggg

Modelja shqiptare, Xhesika Beberi, prej kohësh është zhvendosur në Amerikë atje ku edhe po e zhvillon karrierën si modele.

E njohur prej vitesh te ne si një prej femrave më seksi shqiptare, Xhesika edhe sot vazhdon ta mbajë këtë epitet,

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/xhesika-berberi-747×1024.png

Xhesika e cila është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale sjell herë pas here imazh që nuk kalojnë pa vëmendje, e këtë e bëri edhe së fundi kur u shfaq rrugëve të New York-ut.

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/Xhesika-Berberi-2-768×903.jpg

Në një minifund dhe bluzë të të zezë të kombinuar me atlete, Xhesika dukej mjaft mirë dhe tërheqëse.

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/ikhjkljhl-1.gif

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/xhesika-berberi-atraktive-rrugeve-te-new-york-ut/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala