Xherdan Shaqiri kundër Jose Moourinhos (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

xherdan shaqiri

Stoke City dhe Manchester United do të përballen sot, nga ora 18:30, në kuadër të xhiros së katërt të Premierligës

Tabloidi britanik, The Guardian, ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave, përcjell Express.

Xherdan Shaqiri, ylli i Stoke City, do të luajë nga minuta e parë ndaj Manchester Unitedit të Jose Mourinhos.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/xherdan-shaqiri-kunder-jose-moourinhos-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala