Wenger: Arsenali nuk mund të garojë me City-n për Evans

Autori:Gazeta Fjala

pep-guardiola-jonny-evans-arsene-wenger_a1niegaclh031setk3uoh1imp

Arsene Wenger ka insistuar se Arsenali nuk është në një pozitë financiare për të garuar me Manchester City-n, pasi nënkuptoi se është i interesuar në Jonny Evans.

Të dyja klubet janë të gatshme që ta transferojnë mbrojtësin e West Brom, por Wenger është i sigurt se Arsenali është nën City-n, kur vjen puna e të qenit favorit për nënshkrimin me Evans.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/wenger-arsenali-nuk-mund-te-garoje-me-city-n-per-evans/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala