Vushtrrinë e mbulon bërllogu (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

14593173_10207363491661544_1984208323_n

Komuna e Vushtrrisë vazhdon të ketë probleme me mbeturinat përgjatë rrugës. Siç shihet edhe në fotografitë e siguruara nga Gazeta Fjala, shumica e mbeturinave po hudhen vend e pa vend nga qytetarët e kësaj komune

. Madje, ato po hudhen edhe në hyrjet e disa objekteve, duke e bllokuar kështu hyrjen për kalimtarët dhe personat që banojnë në këto vende ./GazetaFjala/

14593173_10207363491661544_1984208323_n 14585774_10207363489621493_1014880802_o 14543374_10207363488461464_1839562039_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vushtrrine-e-mbulon-berllogu-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala