Vritet një person në Istog

Autori:Zekirja Shabani

42165847_457687594720378_2904994627792666624_n-852x460

Para pak çastesh në qendër të Istogut ka ndodhur një vrasje. Dyshohet se vrasja ka ndodhur në një rast vjedhjeje në bankë KRK,shkruan gazeta inFokus.

Sipas të dhënave, një person ka tentuar të vjedh në këtë institucion mikro financiar, me ç’rast një person ka humbur jetën.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë Policia e vendit. Ende nuk është identifikuar kufoma./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vritet-nje-person-ne-istog/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala