Vjollca Haxhiu merr vëmendje në rrjete sociale, fustani i ngushtë i thekson linjat trupore

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_1-142

Vjollca Haxhiu e ka marrë vëmendjen në Instagram.

Këngëtarja shqiptare, Vjollca Haxhiu i ka publikuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo duket tejet elegante dhe vëmendjen e ka marrë me fustanin i cili i thekson linjat trupore.

Koleget e saj këngëtare nuk kanë nguruar t’i lënë edhe komente përveç pëlqimeve. Ndër to Shyhrete Behluli, Gili, Violeta Kajtazi.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vjollca-haxhiu-merr-vemendje-ne-rrjete-sociale-fustani-i-ngushte-i-thekson-linjat-trupore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala