Vjen goli i parë në duelin: Dusseldorf – Dortmund (VIDEO)

Autori:Zekirja Shabani

Screenshot_8-2

Dusseldorfi është nikoqir i liderit të Bundesligës, Dortmundit në takimin që po luhet në kuadër të xhiros së 16-të, shkruan Gazeta inFokus.

Dosseldorfi ka kaluar në avantazh më golin e realizuar nga Lukebakio në minutën e 22’./Gazeta inFokus/

https://gazetainfokus.com/wp-content/uploads/2018/12/dortmund-1-0-1.mp4?_=1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vjen-goli-i-pare-ne-duelin-dusseldorf-dortmund-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala