Viçi i vogël që mendon se është qen (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

auto_PAY-ADORABLE-TEDDY-BEAR-CALF1505033490 (1)

Një viç i vogël malor i refuzuar nga nëna dhe kopeja e tij është rritur duke menduar se është qen pasi pronarët e tij e rritën atë brenda shtëpisë së tyre.

Adam, 33 vjeç, dhe Emily Hopson, 32 vjeçe, e kanë rritur këtë viç të vogël malor të quajtur James brenda shtëpisë së tyre së bashku me qentë e tyre, transmeton Koha.net. Dhe fotografitë e këtij viçi me flokë kaçurrele së bashku me “shokët e tij” qentë, janë bërë sensacion në rrjetet sociale.

“Ai është krijesa më e këndshme. Atij i pëlqen të luajë me ne dhe qentë. I pëlqen të shtrihet pranë nesh e të përkëdhelet”, ka thënë Emily.

Për më tepër shikoni fotografitë dhe videon më poshtë.

 





Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vici-i-vogel-qe-mendon-se-eshte-qen-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala