Vetëvendosje mban sot konferencë për media

Autori:Gazeta Fjala

auto_Vetevendosje-215244194181535106391-600x360

Lëvizja Vetëvendosje sot do të mbajë konferencë për media, me fillim nga ora 13:00.

Në këtë konferencë do të flasin Nënkryetari Besnik Bislimi dhe Drejtuesi i Grupit Parlamentar Glauk Konjufca.

“Sot, në orën 13:00, Lëvizja mban konferencë për media. Në konferencë flasin Nënkryetari Besnik Bislimi dhe Drejtuesi i Grupit Parlamentar Glauk Konjufca”, thuhet në njoftim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vetevendosje-mban-sot-konference-per-media/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala