Veseli: S’kemi pse t’i lusim të tjerët për liberalizim, ta bëjmë punën tonë

Autori:Gazeta Fjala

70002021_745100239276000_9137832952791564288_n

Veseli në shënimin e 20-vjetorit të Policisë, kërkoi nga institucionet e vendit që ta kryejnë punën e tyre për liberalizimin e vizave e mos të presim nga shtetet e tjera.

“Policia e Kosovës duhet të jetë e pakompromis pasi kjo i hap perspektiv vendit për integrime euroatlantik”.

“Nuk kemi nevojë me i lut të tjerët për liberalizim të vizave, por t’i liberalizojmë vet në punën tonë. Liria dhe siguria janë thelbi i një shoqërie”.

“Kur ka zhvillim ekonomik aty ka mundësi edhe më të madhe. Faleminderit që shërbeni çdo ditë nën shërbimin e familjeve tona, e fëmijëve tanë”, tha Veseli. /EO

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/veseli-skemi-pse-ti-lusim-te-tjeret-per-liberalizim-ta-bejme-punen-tone/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala