Veseli mbron Kuçin: Zafir edhe Zahir Pajaziti ka qenë polic

Autori:Gazeta Fjala

kadri-veseli-h3h3

Kru i Kuvendit, Kadri Veseli, i është përgjigjur Zafir Berishës lidhur me deklaratat e tij ndaj familjes së Hajredin Kuçit.

Veseli u shpreh se janë të rënda deklaratat e deputetit të “Nismës” ndaj zëvendëskryeministrit Hajredin Kuçi.

“Për zotin dhe gjakun e derdhur për këtë dhe, mos hyni në të tilla deklarata”, ka thënë Veseli.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/veseli-mbron-kucin-zafir-edhe-zahir-pajaziti-ka-qene-polic/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala