Vërshohet Mitrovica (FOTO/VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

Untitled-design-25

Gjatë pasditës së marte, pothuajse e gjithë Kosova është përfshirë nga reshjet e mëdha të shiut, shkruan Gazeta inFokus

Reshjet e shiut gjatë ditës së sotme kanë shkaktuar probleme komunikacioni në Mitrovicë.

Në disa video dhe fotografi të dërguara nga lexuesi i Gazetës inFokus shihet se si janë vërshuar nga shiu rrugët kryesore në qendër të Mitrovicës.

Për më shumë Gazeta inFokus ju sjell pamjet në vazhdim.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vershohet-mitrovica-fotovideo/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala