Vendet që duhet t’i vizitoni para se të vdisni (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

6607760-EN_01216869_30732-1473252844-1000-01efe98faa-1473748660

Planeti Tokë është i mrekullueshëm.

Kaq aq vende magjike sa është e pamundur t’i shihni të gjitha, transmeton Klan Kosova.

Por secili prej jush ka një listë të vendeve që dëshironi patjetër t’i vizitoni.

Më poshtë janë disa vende të mrekullueshme të cilat mund t’i shtoni në listën tuaj të udhëtimeve.

JaponiMachu Picchu


Keni


Kanadë

Kinë

Hawai


Islandë


Kamboxhia


Kroaci


Spanjë


Tajlandë

Australi

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vendet-qe-duhet-ti-vizitoni-para-se-te-vdisni-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala