Vdes polici i plagosur në Istog

Autori:Zekirja Shabani

shirit-i-policise

Polici i plagosur në Istog ka vdekur para pak çastesh.

Lajmi për KALLXO.com është konfirmuar nga prokurorja Sahide Gashi. E kemi këtë informacion edhe ne jam duke shkuar në vendin e ngjarjes” ka thënë Gashi, përcjell inFokus.

Para një ore, një person ka mbetur i vrarë në qendër të Istogut, kanë konfirmuar zyrtarë të Policisë për KALLXO.com.

Bëhet e ditur se një polic ka mbetur i plagosur gjatë përleshjes me armë zjarri, por nuk dihet për gjendjen e tij shëndetësore.

Një granatë ka mbetur në vendin e ngjarjes në të cilën një person mbeti i vrarë.

Një person ka mbetur i vrarë në qendër të Istogut, kanë konfirmuar zyrtarë të Policisë për KALLXO.com.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vdes-polici-i-plagosur-ne-istog/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala