Vdes një person në QKUK

Autori:Zekirja Shabani

qkuk-1200x630-1-852x460

Një person nga Malisheva ka vdekur në QKUK, si pasojë e plagëve të marra ditë më parë në një aksident trafiku.

Sipas Policisë, aksidenti kishte ndodhur më 12 tetor por më 26 tetor, gjatë trajtimit mjekësor në QKUK, viktima mashkull ka ndërruar jetë.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vdes-nje-person-ne-qkuk-2/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala