Vdekje e dyshimtë në Viti, viktima gjendet pa shenja jete në shtëpinë e tij

Autori:Gazeta Fjala

unnamed-45-780x439

Në Viti gjatë ditës së djeshme është raportuar për një vdekje të dyshimtë.

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se në rrethana ende të panjohura, është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij, viktima i gjinisë mashkullore.

Vdekjen e tij e ka konstatuar edhe mjeku.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vdekje-e-dyshimte-ne-viti-viktima-gjendet-pa-shenja-jete-ne-shtepine-e-tij/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala