Vdekje dyshuar në Bardhosh të Prishtinës

Autori:Gazeta Fjala

auto_policia_e_kosoves_shiriti_prishtine_ilustrim1499544271

Dje në fshatin Bardhosh të Prishtinës, viktima-mashkull dyshohet se për shkak të problemeve shëndetësore është dërguar në QMF, por i njëjti sipas mjekëve është sjellë pa shenja jete.

Vdekja e tij është cilësuar si vdekje e dyshimtë.

“Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar. Në vendngjarje kanë dalë njësitet policore, ndërsa me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vdekje-dyshuar-ne-bardhosh-te-prishtines/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala