Vazhdon çmenduria në Anfield, Liverpool 4:5 Arsenal

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_1-237

Arsenali është duke fituar 5:4 kundër Liverpoolit, në një ndeshje dramatike në 1/8 e finales së EFL Cup e cila është duke u zhvilluar momentalisht në Anfield.

Divock Origni e barazoi rezultatin në 4:4 në minutën e 62-të, por barazimi nuk zgjati shumë.

https://tiger.cdnja.co/v/al/alzB.mp4?secure=jrhPtl4Mb05UsGZ6WM8FGA&expires=1572474600

Pasi Joseph Willock shënoi një gol të paparë nga largësia për ta kthyer epërsinë e Arsenalit.

Liverpool 4:5 Arsenal.

https://tiger.cdnja.co/v/0z/0z3k.mp4?secure=MFIaKhB0iuyK-n4pMTliJA&expires=1572474600

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vazhdon-cmenduria-ne-anfield-liverpool-45-arsenal/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala