Valon Murati blenë qilim para daljes nga ministria (Dokument)

Autori:Gazeta Fjala

valon murati

Ministri i Diasporës Valon Murati, duket se nuk dëshiron të dalë nga zyra pa kaluar nëpër qilim. Nuk dihet cfarë ngjyre do të kenë por, institucioni që ai udhëheqë ka blerë afro 500 euro qilima te kompania Gjini, shkruan Gazeta Fjala.

Në bazë të dokumenteve të publikuara në Komisionin e Pavarur të Prokurimit Publik, tenderi për këtë është përmbyllur me 5 maj dhe dërgesa është dashur të kryhet brenda 15 ditëve nga nënshkrimi I kontratës./Gazeta Fjala/

qilima

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/valon-murati-blene-qilim-para-daljes-nga-ministria-dokument/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala