Vajza e Mahmut Feratit sjellë edhe njëherë verën

Autori:Gazeta Fjala

argjendaferati_67094447_375716283324035_4167911082196058434_n

Babai i saj bëri që gjenerata të tëra të dëgjojnë muzikën e mirëfilltë shqiptare.

Me zërin e tij të mrekullueshëm Mahmut Ferati mbetet akoma ndër këngëtarët më të popullarizuar që ka një audiencë të gjer, shkruan “Kosovarja”.

maxresdefault-15

Krijimtaria e tij ndër vite ka bërë që të jetë i kërkuar si në mbrëmje ashtu edhe në dasma të ndryshme.

E kur jemi tek familja, për publikun tashmë është e njohur vajza e tij Argjenda Ferati. Ajo është një femër me stil e cila shpeshherë ndanë imazhe me ndjekësit në rrjetet sociale.

argjendaferati_67094447_375716283324035_4167911082196058434_n

Argjendën për dallim nga fëmijët e kënëgtarëve të tjerë e shohim shpesh natyrale, pa grim, e kjo gjë asaj nuk i bën përshtypje.

Së fundi ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në Instagram. Argjenda shfaqet me xhinse të shkurtëra dhe një bluzë të thjeshtë, veshje kjo që na kujton ditët e nxehta të verës.

Megjithatë ajo ka shfrytëzuar kohën e mirë sot duke shijuar në mënyrën e saj.

argjendaferati_69184820_510801366373029_4372489413865887020_n-1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/vajza-e-mahmut-feratit-sjelle-edhe-njehere-veren/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala