United rivalizon City-n, ofron 25 milionë për Sanchez

Autori:Gazeta Fjala

sanchezgoal

Manchester City e ka përballë rivalin e qytetit Manchester United për sulmuesin Alexis Sanchez.

Djajtë e kuq, kanë ofruar 25 milionë funta për futbollistin e Arsenal, shkruan Guardian.

Pep Guardiola thuhet të ketë deklaruar se 20 milionë janë mjaftë për futbollistin të cilin i skadon kontrata në verë. Por United ka ofruar pesë milionë më shumë duke rivalizuar ashpër The Citizens.

Jose Mourinho thuhet se ia ka ofruar Arsenalit edhe Henrikh Mkhitaryanin si tentativë për ta joshur Arsene Wenger.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/united-rivalizon-city-n-ofron-25-milione-per-sanchez/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala