United bën plane për largimin e Ibrahimovicit

Autori:Gazeta Fjala

2212933-46158630-2560-1440_1515567687-7812518

Manchester United është duke bërë plane ta zëvendësojë Zlatan Ibrahimovicin, i cili pritet të largohet në verën e këtij viti, sipas Yahoo Sport UK.

Ibrahimovicit i skadon kontrata me United në fund të sezonit, por mund të largohet më herët nëse i pranon ofertat nga Major League Soccer apo nga Chinese Super League, transmeton Express.

36-vjeçari është paraqitur shtatë herë për United në të gjitha garat që prej rikthimin nga lëndimi i rëndë në gju në nëntor.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/united-ben-plane-per-largimin-e-ibrahimovicit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala