Tri motrat vrasin babain përdhunues derisa ai po flinte

Autori:Gazeta Fjala

m-7-600x351

Një video dramatike është shpërndarë nga Daily Mail, ku shihen tri motra adoleshente, pak momente pasi vranë babain e tyre përdhunues. Maria tregon të gjithë ngjarjen.

Vajzat do përballen me akuzën e vrasjes së paramenduar të babait të tyre 57-vjeçar, Mikhail Khachaturyan, i cili i torturonte dhe abuzonte seksualisht me to.

Krestina 19 vjeçe, Angelina 18 dhe Maria 17, vranë babain me thikën e tij të gjahut dhe me çekiç. Ato e konsiderojnë aktin si një vetëmbrojtje të detyruar pas shumë viteve abuzim.

https://tiger.cdnja.co/v/pn/pnw9.mp4?secure=e8wGqek6AQTK8CV5rLpxUg&expires=1570624200

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/tri-motrat-vrasin-babain-perdhunues-derisa-ai-po-flinte/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala