Trepça ’89 nuk fiton, rezultate befasuese në Superligë

Autori:Gazeta Fjala

futboll
Janë mbyllur dy ndeshjet e ditës në Vala Superligë.
Trepça ’89 është ndalur në Skenderaj, duke luajtur baras me Drenicën.

Sfida në “Bajram Aliu” u mbyll pa gola, 0:0, përcjellë “lajmi.net”.

Ndërkohë, Gjilani mposhti Lirinë në shtëpi 2:0.

Xhiro 24, sot:
Drenica – Trepça ’89 0:0
Gjilani – Liria 2:0

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/trepca-89-nuk-fiton-rezultate-befasuese-ne-superlige/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala