Tottenham i shqetësuar për Kane

Autori:Gazeta Fjala

4-kane

Tottenham janë të shqetësuar për sulmuesin Harry Kane, pasi mund të largohet.

Anglezi është i zemëruar pas rezultateve të dobëta në fillim të sezonit.

Tottenham janë mposhtur nga Leicester dhe Neëcastle në Premier Ligë, janë eliminuar nga Carabao Cup dhe janë turpëruar nga Bayern Munich në kuadër së Ligës së Kampionëve.

Kjo gjë ka bërë që klubi të frikësohet, pasi lojtari mund të kërkoj largimin, transmeton KosovaPress.

E ardhmja e Kane varet edhe nga trajneri Mauricio Pochettino, pasi tekniku argjentinas është i lidhur me një kalim në Reali ose United dhe largimi i tij mund të bëj që anglezi të kërkoj largimin.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/tottenham-i-shqetesuar-per-kane/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala