Therr me thikë një burrë, arrestohet gruaja në Gjilan

Autori:Gazeta Fjala

thike-1200x630-1-852x460

Është arrestuar një grua në Gjilan, pasi që e njejëta dyshohet se e ka therrur me thike një burrë.

Rasti ka ndodhur ditën e djeshme të 8 tetorit në qytetin e Gjilanit.

Policia ka raportuar se pas incidentit viktima është dërguar në spital për tretman mjekësorë,shkruan gazeta inFokus.

Ndërsa e dyshuara pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./Gazeta inFokus.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/therr-me-thike-nje-burre-arrestohet-gruaja-ne-gjilan/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala