Të rinjtë e LDK-së “sfidojnë” gjeneratën e Isa Mustafës

Autori:Gazeta Fjala

ldk

Deputetja më e votuar në Kuvendin e Kosovës, Vjosa Osmani dhe Ish deputeti nga radhët e LDK-së, Xhafer Tahiri i kanë sinjalizuar udhëheqjen e kësaj partie me një mesazh interesant.

“Të rinj në moshë, por të dëshmuar në LDK!”, ka shkruar Tahiri në llogarinë e tij në facebook duke bashkëngjitur edhe një fotografi në të cilën përveç Osmanit shihet edhe Faton Peci, zyrtar i LDK-së./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/te-rinjte-e-ldk-se-sfidojne-gjeneraten-e-isa-mustafes/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala