Të gjithëve po u bën përshtypje vendi se ku u ndërtua kjo shtëpi

Autori:Zekirja Shabani

1444-1-750x439

“Bullgaria është vend i mundësive”.

Këtë mbishkrim i ka vënë një faqe në Facebook që e ka shpërndarë këtë fotografi.

“Në Bullgari mund të ndërtosh shtëpi kudo që ke dëshirë. Kudo”, ka shkruar përdoruesi që e ka shpërndarë fotografinë origjinale.

Dhe, me të vërtetë, edhe pse në Kosovë e në Shqipëri jemi mësuar të shohim lloj-lloj ndërtime, vendi ku është bërë kjo shtëpi është me të vërtetë unik.

12-9

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/te-gjitheve-po-u-ben-pershtypje-vendi-se-ku-u-ndertua-kjo-shtepi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala