Tayna fotografon veten para pasqyrës, fascinojnë format trupore

Autori:Gazeta Fjala

1-112

Tayna ka magjepsur ndjekësit me linjat e saj.

Tayna pas një tjetër sezoni të suksesshëm që kishte ka shpërblyer veten me një pushim në SHBA prej nga është duke publikuar edhe imazhe dhe video të ndryshme,

Këngëtarja së fundmi  ka ndarë një fotografi nga një pishinë e mbuluar dhe kësaj radhe rolin kryesor e merr beli i saj të cilën shumë artiste dëshirojnë ta kenë.

Përndryshe, në një prononcim për Lajmi.net javë e kaluar menaxheri i këngëtares kishte njoftuar se Tayna këtë vit do mbaj koncerte në vende të mëdha si: Kanada, Australi dhe Amerikë.

tayna

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/tayna-fotografon-veten-para-pasqyres-fascinojne-format-trupore/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala