Tallje me çmimin e iPhone-it të ri “X”

Autori:Gazeta Fjala

iphonex

Apple gjatë ditës së martë ka prezantuar telefonin iPhone X dhe shumë njerëz kanë mbetur të shtangur nga çmimi fillestar prej 1 mijë dollarëve.

I lansuar përkrah iPhone 8 dhe iPhone 8 Plus, “X”-i është tallur nëpër rrjetet sociale. Përveç çmimit dështimi për njohje të fytyrës nga kjo pajisje ka shtuar edhe më shumë talljet për të.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/tallje-me-cmimin-e-iphone-it-te-ri-x/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala