Talenti i Arsenalit shënon dy gola për dy minuta kundër Standard Liege

Autori:Gazeta Fjala

arsenal-1-1-600x360

Arsenali në epërsi kundër Standard Liege prej dy golash

Të dy golat janë shënuar nga talenti i ri i Arsenalit, Martinelli.

Goli i parë erdhi në minutën e 14-të, kurse golin e dytë Martinelli e shënoi në minutën e 16-të.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/talenti-i-arsenalit-shenon-dy-gola-per-dy-minuta-kunder-standard-liege/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala