Taksisti godet një biçiklist në Prishtinë (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

aksident

Një aksident i rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e së hënës në Prishtinë.

Një taksist ka goditur një biçiklist tek zona e njohur si ‘Tre Sheshirat’, afër Katedrales ‘Nënë Tereza’ në kryeqytetin kosovar, raporton Gazeta Express.

Në vendin e ngjarjes ka dalë menjëherë ndihma e shpejtë, e cila e ka dërguar me urgjencë të aksidentuarin në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Gazeta Express sjell më poshtë fotografi nga vendi i ngjarjes.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/taksisti-godet-nje-biciklist-ne-prishtine-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala