Taksistët ilegalë rrahen me thika për udhëtarë

Autori:Gazeta Fjala

thika11

Disa taksistë janë rrahur pasditen e djeshme mes vete si shkak i konkurrencës së udhëtarëve.

Policia bën të ditur se ngjarja ka ndodhur në magjistralen Prishtinë-Gjilan te “Albi”.

Bëhet e ditur se taksistët kanë përdorur thika gjatë përleshjes.

Dy personat e dyshuar kanë marrë tretman mjekësorë. Ata me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/taksistet-ilegale-rrahen-me-thika-per-udhetare/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala